Sempozyum 

      ▶ Konu Başlıkları

 

Kurullar

      ▶ Yürütme Kurulu

      ▶ Bilim Kurulu

      ▶ Sekreterya

 

Katılım Esasları

      ▶ Katılım Şartları

      ▶ Önemli Tarihler

      ▶ Başvuru Formu

      ▶ Yazım Kılavuzu

      ▶ Özet Kılavuzu

 

Medya

      ▶ Program

      ▶ Özet Kitabı

 

Sempozyum Bilim Kurulu

 

Alaattin Aköz (Selçuk Üniversitesi)

 

Aliyar Demirci (Pamukkale Üniversitesi)

 

Antonios Vratimos Chatzopoulos (Sakarya Üniversitesi)

 

Aphrodite Papayianni (BBK, University of London)

 

Atilla Arkan (Sakarya Üniversitesi)

 

Bülent Öztürk (Mimar Sinan Üniversitesi)

 

Cemaleddin Şahin (Marmara Üniversitesi)

 

Dimitar Yordanov Dimitrov (Veliko Turnovo St. Cyril and St. Methodius Üniversitesi)

 

Alexios Savvides (University of Peloponnesos)

 

Enis Şahin (Sakarya Üniversitesi)

 

Ertan Gökmen (Celal Bayar Üniversitesi)

 

Feridun M. Emecen (İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi)

 

Galina Fingarova (Viyana Üniversitesi)

 

Hüseyin Çınar (Yıldırım Beyazıt Üniversitesi)

 

Hamza Gündoğdu (Sakarya Üniversitesi)

 

İdris Bostan (İstanbul Üniversitesi)

 

İsmail Hira (Sakarya Üniversitesi)

 

Kemal İnat (Sakarya Üniversitesi)

 

Kemalettin Köroğlu (Marmara Üniversitesi)

 

Konstantinos Moustakas (University of Crete)

 

Kürşat Demirci (Marmara Üniversitesi)

 

Lütfi Şeyban (Sakarya Üniversitesi)

 

Mefail Hızlı (Uludağ Üniversitesi)

 

Mehmet Ali Ünal (Pamukkale Üniversitesi)

 

Mehmet İnbaşı (Erciyes Üniversitesi)

 

Mehmet Öz (Hacettepe Üniversitesi)

 

Mehmet Topal (Anadolu Üniversitesi)

 

Murat Aslan (Akdeniz Üniversitesi)

 

Murat Uluskan (Marmara Üniversitesi)

 

Mustafa Adak (Akdeniz Üniversitesi)

 

Mustafa Gençoğlu (Uşak Üniversitesi)

 

Mustafa Kemal Şan (Sakarya Üniversitesi)

 

Muzaffer Doğan (Anadolu Üniversitesi)

 

Najaf Haider (Jawaharlal Nehru Univeristesi)

 

Numan Elibol (Osmangazi Üniversitesi)

 

Süleyman İnan (Pamukkale Üniversitesi)

 

Turan Gökçe (Katip Çelebi Üniversitesi)

 

Turhan Kaçar (İstanbul Medeniyet Üniversitesi)

 

Ümit Ekin (Sakarya Üniversitesi)

 

Yahya Başkan (Malatya İnönü Üniversitesi)

 

Yılmaz Daşcıoğlu (Sakarya Üniversitesi)

 

Yunus Uğur (İstanbul Şehir Üniversitesi)

 

Vladimir Aleksic (Niş Üniversitesi)

 

Zekai Mete (Medeniyet Üniversitesi)